Celem tego bloga jest pokazanie, że mimo iż rozwój technologii pędzi niezwykle szybko, to można nad nią nadążyć. Jeśli rozumiemy z czego wynikają zmiany i po co one zostały wdrożone, natychmiast jesteśmy w stanie ocenić, czy są dla nas ważne. 

Moje doświadczenie to efekt obcowania z komputerami, pracy z nimi i czytania o nich, przez ponad 30 lat. Ilość pytań jaka do mnie trafia od znajomych na tematy około komputerowe jest na tyle duża, że postanowiłem zacząć o tym pisać w sieci, bo może przy okazji podzielę się wiedzą istotną dla kogoś jeszcze.

Moje życie zawodowe jest na tyle dynamiczne i czasochłonne, że na blogu zamierzać pisać tylko o rzeczach naprawdę dla mnie istotnych. Jeśli szukasz codziennej dawki newsów ze świata technologii, to tutaj raczej ich nie znajdziesz. To projekt w ramach hobby i pasji, a nie kolejny etat do realizowania przez 8h dziennie.

Plan jest taki, aby pisać o tym, co uważam za wartościowe i przydatne, bo z jakiegoś powodu okazało się istotne dla mnie. Może to być coś co usprawniło moje bądź czyjeś funkcjonowanie z komputerem, ale nie tylko. Pewnie o ciekawej miejscówce na rower też zdarzy mi się napisać, bo nie tylko komputerami żyję. Uwielbiam również kolarstwo górskie i fotografię. Weekend rowerowy spędzony na singlach, to jeden z moich ulubionych sposobów na relaks.

Jeśli zdarzyło Ci się natrafić na problem, którego nie udało się rozwiązać, to jest szansa, że o tym napiszę. Daj mi znać i zobaczymy co da się z tym zrobić. 

Jeśli z kolei napiszę o czymś, co było Ci obce dotychczas i w jakiś sposób udało mi się Ciebie czymś zainspirować, to daj mi proszę znać. Może dzięki temu napiszę coś więcej następnym razem.

Zapraszam!

Darecki

Kategorie: News